Hakkımızda

Özbey Finansal Danışmanlık, bilgi iletişim, veri akışı alanlarında kurumsal çözümler üretmek üzere 2009 yılında Nişantaşı’nda kurulmuştur. 2012 yılı itibariyle alanında bir ilki gerçekleştirerek Kapalıçarşı piyasasındaki fiziki işlemleri online ortama taşınmasını sağlayan Özbey Fiziki İşlemler Platformunun yazılım ve işletim mimarisini tamamlayarak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.


Tamamen profesyonel müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bu inovatif online işlem platformu ile çözüm ortaklarımız 2012 yılından beri altın ve dövizde online fiziki işlem yapabilme imkanına sahiptir.


Özbey Finansal Danışmanlık sahip olduğu analiz departmanı sayesinde piyasalardaki günlük gelişmeleri yakından takip etmekte, temel ve teknik analizleri de içeren gelişmeleri günlük bültenler aracılığı ile müşterileri ile paylaşmaktadır.


Yurtiçindeki çözüm ortaklarımız tarafından sağlanan güçlü likidite ve yüksek teknolojiye yaptığımız sürekli yatırım sayesinde grubumuzun döviz, altın şirketleri müşterileri başta olmak üzere servis verdiği tüm alanlarda verimli ve etkin bir hizmet anlayışına sahiptir.


Günlük Piyasa Bülten
Ekonomik Takvim
Yukleme

Gerçek zamanlı Kapalıçarşı Altın ve Döviz fiyatları çok yakında hizmetinize girecektir.